Facebook Google Plus

O FIRMIE

Serwis komputerów i laptopów AdeNET WSPARCIE IT zajmuje się profesjonalną naprawą komputerów, notebooków oraz ultrabooków i nie tylko. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm.

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT, dzięki któremu z powodzeniem może świadczyć wysokiej jakości usługi informatyczne i serwisowe.

Usługi świadczymy w naszym serwisie, jak również bezpłatnie dojeżdżamy do klientów. Naprawy realizujemy szybko i tanio.

Obsługujemy klientów indywidualnych w całym Szczecinie i w okolicy. Współpracujemy także z firmami, mającymi oddziały poza granicami województwa zachodniopomorskiego np. w Poznaniu czy w Berlinie. Dojazd do kontrahentów jest bezpłatny na terenie Szczecina i okolic.

Dlaczego warto Nas wybrać ?

Dbałość o klienta – naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, dlatego jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, służąc pomocą szczególnie w sytuacjach awaryjnych.
Wysoka jakość usług – po każdym zakończonym zleceniu sprawdzamy jakość jego wykonania, szanując w ten sposób czas i pieniądze klientów.
Ekspresowe realizacje zgłoszeń – czas realizacji zlecenia zależy od złożoności problemu. Większość jednak awarii rozwiązujemy w ciągu kilku godzin, a część niemal natychmiast, korzystając ze zdalnego połączenia z komputerem klienta.
Troska o bezpieczeństwo danych – przed zrealizowaniem zlecenia zawsze tworzymy pełną kopię zapasowych danych zgromadzonych na dysku twardym.
Gwarancja na wykonane usługi IT – na każdą wykonaną usługę dajemy aż 3 miesiące gwarancji.
Sprzęt zastępczy – w razie poważnych problemów, które wymagać będą kilkudniowego zajęcia sprzętu przez serwisantów, zapewniamy na czas naprawy sprzęty zastępcze.
Dogodne terminy płatności – fakturę za zrealizowane usługi informatyczne wystawiamy po zakończeniu naprawy. Każdy klient ma 10 dni na uregulowanie należności. W sytuacji gdy firma kupuje sprzęt komputerowy lub oprogramowanie, których wartość jest wysoka, oferujemy rozbicie faktury na transze i wydłużenie terminu płatności nawet do 60 dni.

NASZA MISJA

Stale powiększać grono klientów zadowolonych z wysokiej jakości naszych usług.

NASZA WIZJA

Dążymy do tego żeby sukcesywnie zwiększać nasz udział w lokalnym rynku usług informatycznych, chcemy osiągnąć przez:

  • szybki czas realizacji zleceń,
  • profesjonalne podejście do klienta i powierzonych nam zadań,
  • elastyczne dostosowywanie się do oczekiwań klientów.

NASZE WARTOŚCI

  • potrzeby klientów są celem działalności naszej firmy,
  • wysoka jakość usług jest naszą dewizą,
  • cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy naszą wiedzę,
  • jesteśmy uczciwi i w naszych działaniach zawsze kierujemy się standardami etycznymi.
Grudzień 17, 2017