Facebook Google Plus

PARTNERZY

Hurtownia komputerowa w której zaopatrujemy się w zasilacze UPS, dyski twarde, pamięci ram i nie tylko.

Nasz partner handlowy - centrale telefoniczne kupujemy, instalujemy oraz konfigurujemy tylko i wyłącznie od firmy Platan.

Od tej firmy sprowadzamy wysokiej jakości baterie, akumulatory do laptopów ( oryginały lub zamienniki ) a także zasilacze laptopowe.

Jedna z najlepszych hurtowni na Polskim rynku komputerowym gdzie można się postarać o każdą obudowę do laptopa, czy górna czy dolna... czy palmrest czy klawiatura... zawsze coś u nich znajdziemy.

Zaprzyjaźniona szczecińska firma która zajmuje się sprzedażą, wynajem oraz serwisem kserokopiarek, drukarek, wag elektronicznych i nie tylko.

Nasz stały dostawca oprogramowania antywirusowego prawdopodobnie najlepszego na świecie pod względem skuteczności oraz wydajności.

Kolejna hurtownia obok parts-store.pl gdzie można nabyć obudowy, palmresty czy części do laptopów po okazyjnych cenach.

Sprawdzona i polecana hurtownia gdzie chętnie zamawiamy matryce do wszelkiej maści laptopów - i to dosyć wysokiej jakości a ceny bardzo przystępne.

Prawdopodobnie największa hurtownia komputerowa w Polsce i cenowo też jest w porządku. Zamawiamy tam wszystko od dysków sieciowych QNAP poprzez zestawy komputerowe kończąc na oprogramowaniu do serwera Windows 2013 SRV.

Czołowa polska hurtownia na rynku teleinformatycznym. Chętnie u Nich się zaopatrujemy w materiały instalatorskie sieci komputerowej, szafy rackowe a także routery czy switche komputerowe.

Grudzień 20, 2017