Facebook Google Plus

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z WINDOWS

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów z pracą sytemu Windows, z przyśpieszaniem systemu, czyszczeniem i optymalizacją jego pracy oraz z konserwacją, zabezpieczaniem i tworzeniem kopii zapasowych.

KIEDY NIEZBĘDNA JEST NOWA INSTALACJA SYSTEMU WINDOWS?

W wielu przypadkach jest to najszybsza metoda przywrócenia komputera do formy. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na możliwość utraty danych podczas procesu reinstalacji systemu, czemu może zaradzić pomoc fachowca, w tym wypadku informatyka.

Bardzo często zamiast ponownej instslacji systemu Windows, wystarczy przedsięwziąć odpowiednie kroki pozwalające przywrócić komputer do sprawności. Co warto zrobić?

  • Wyczyścić rejestr,
  • Odwirusować komputer,
  • Usunąć śmieci i złośliwe oprogramowanie,
  • Zainstalować programy przyśpieszające pracę.

Bardzo ważne jest, żey zoptymalizować pracę systemu przez jego odpowiednią konfigurację i wyczyścić podzespoły (bez względu czy to komputer stacjonarny czy laptop). Doświadczony informatyk wie jak odmulić komputer i przyśpieszyć system Windows bez ingerowania w podzespół komputera. Jeżeli masz problem z komputerem lub niestabilnie działającym systemem, skontaktuj się z nami, z naszym serwisem komputerowym – z pewnością pomożemy!

Grudzień 17, 2017